To już pewne! W Łobzie powstaje Punkt Szczepień Powszechnych19 kwietnia 2021, 16:58 
źródło: redakcja 

powiatlobeski24.pl
W ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, w całym kraju tworzone są Punkty Szczepień Powszechnych/Masowych. Taki punkt powstaje również w Powiecie Łobeskim.
Na terenie Powiatu Łobeskiego Punkt Szczepień Powszechnych budowany jest w Łobzie przy Hali Sportowo-Widowiskowej. Wyposażony będzie w trzy lub cztery (w zależności od potrzeb) stacjonarne stanowiska szczepień oraz dwa mobilne (drive-thru). Docelowo dziennie ma szczepić 200 osób. Obecnie trwają intensywne przygotowania do otwarcia punktu, szczepienia mają rozpocząć się 26 kwietnia br.

drive-thru

Aby uniknąć ewentualnego zakorkowania osiedla przy ulicy Orzeszkowej, zdecydowano się zorganizować dojazd do mobilnego stanowiska szczepień od strony ulicy Siewnej przez teren stadionu miejskiego.

W piątek, 23 kwietnia odpowiemy na szereg pytań dotyczących funkcjonowania punktu. Począwszy od procedury zapisania się na szczepienie, ewentualnego wyboru szczepionki, itp. Jeżeli mają Państwo ewentualne pytania lub wątpliwości prosimy przesyłać je w wiadomości via Facebook lub za pomocą poczty elektronicznej na adres kontakt@lobez24.pl.

Jak wynika z danych Ministerstwa Zdrowia, na dzień 14 kwietnia br. w Powiecie Łobeskim wykonano 3613 szczepień, z tego drugą dawką 982 szczepienia.
#szczepimysię #PowiatŁobeski #GminaŁobez

Popularne w tym miesiącu

14 czerwca 2021, 13:03 

Węgorzyno. Ze Straży Miejskiej do Policji. Dacia Duster zmienia barwy


12 czerwca 2021, 12:58 

Bezpłatne badania mammograficzne na terenie Powiatu Łobeskiego